İçeriğe geç

Yaşam Ayavefe Nerelidir

Tüm projelerinde küresel çapta başarılı bir iş hayatına sahip olan Yaşam Ayavefe Türkiye’nin en saygın değer şahsiyetler arasında yer almaktadır. Özellikle ele aldığı projelerdeki başarılı imzaları, kaliteli eğitim hayatı ve çalışkan yapısı ile birleşmektedir.

1984 yılında Adana’da doğmuş olan başarılı iş insanı, birçok farklı sektörde çalışmalarını sürdürmektedir. Bu sektörlerin bazıları özellikle eğitim aldığı üniversite diploması doğrultusunda ön plana çıkıyor. Bunlar içerisinde uluslararası ilişkiler ve yazılım mühendisliği yer almaktadır.

Aynı zamanda gıda mühendisliği bölümünü bitirmesi doğrultusunda, çalışma alanlarında bilgisini kullanmaktadır. Adana doğumlu olmasının yanı sıra yaşamının önemli bir kısmı Kıbrıs ve Mersin çevresinde geçmiştir. Babası İncirlik üssünde görev yapmış olan önemli işin sana, aynı zamanda bir kız çocuğu babasıdır.

Yaşam Ayavefe Çalışmaları ve Projeleri

Hem Türkiye hem de Kıbrıs’ı çok iyi bilen Yaşam Ayavefe her iki ülke kapsamında da önemli projeler gerçekleştirmiştir. Üstelik bu projeler dışında uluslararası düzeyde çok uluslu şirketlerle projeler sağladığını söylemek mümkün. Bu projeler Mediatel United Kingdom, Delsim Communications ve Globalink Mobile şirketleri kapsamında öne çıkıyor.

Siber güvenlik konusunda önemli projeler ile beraber bu şirketler için güçlü çalışmalar sağladığını söylemek mümkün. Aynı zamanda bu çalışmalar Java ve c++ gibi çok önemli yazılım dilleri kapsamında da gerçekleştirilmiştir. Hala devam eden Knight Online çevrimiçi oyunu adına bayilik ve satış hizmetini de sürdürmektedir.

Yaşam Ayavefe Şirketleri ve Projeleri

Uluslararası düzeyde gerçekleşecek projeler doğrultusunda Yaşam Ayavefe aynı zamanda bunları kendi şirketleri doğrultusunda devam ettirmektedir. Bu açıdan Moipplanet ve Hale Ayavefe LTD şirketlerinin kuruculuğunu ve yöneticiliğini yaptığını söylemek mümkün.

Bu şirketler bünyesinde hem yurt içi hem de yurt dışı bazlı teknoloji, turizm, inşaat sektörü, Telekomünikasyon gibi birçok alanda projelere imza attığını eklemek gerekir. Üstelik tamamen başarılı geçen bu projeler, Yaşam Ayavefe adını dünya çapında önemli bir noktaya getirmiş durumda.

Özellikle Kıbrıs ağırlıklı olarak yaptığı turizm üzerinden inşaat projeleri, bölgede önemli bir istihdam yarattı. O yüzden bölge halkı tarafından da çok sevilen ve bilinen güçlü isimler içerisinde gelmektedir. Turizm açısından ele aldığı projeler Yunanistan merkezli olarak da devam etmektedir.

Yaşam Ayavefe’nin İş Alanındaki Diğer Faaliyetleri

İş alanında diğer faaliyetleri kapsamında yine Yaşam Ayavefe çalışmalarına devam etmektedir. Öyle ki kendi şirketleri dışında ayrıca London merkezli önemli şirketler doğrusunda hisse sahibidir. Bu hissedarlığı büyük hisseler üzerinden gerçekleşmekte ve piyasada çok önemli hale gelmesine olanak tanımaktadır. Her geçen zaman çalıştığı alanı ve sektörü genişletmeye devam eden ünlü iş insanı, aynı zamanda önemli ödüllere sahiptir.

2015 yılında Turizm Bakanlığı bünyesinde aldığı en iyi iş insanı ödülünü, gururla taşımakta ve bunu başarılarıyla taçlandırmaktadır. Gerçekleştirdiği faaliyetler sadece iş alanında değil aynı zamanda sosyal yaşantısını ve yardımseverliği kapsamında da devam etmektedir.

Yaşam Ayavefe Sosyal Yaşamındaki Faaliyetlere

Sosyal hayatında oldukça eğlenceli ve neşeli bir kişiliğe sahip olan Yaşam Ayavefe aynı zamanda önemli bir yardımseverdir. Bu konuda Kıbrıs Vicdani Yardımlaşma Derneği doğrultusunda hasta ve yaşlı insanların bakımını üstlenmiş durumda. Diğer yandan gençlerin okuması için onlara önemli bir fon yarattığını söylemek mümkündür.

Dünyanın kurtulması için bilim ve eğitime önem verilmesi gerektiğine inanarak, gençleri desteklemeye devam ediyor. Bu destek aynı zamanda spor aktiviteleri ve pek çok faaliyet doğrultusunda da öne çıkmaktadır.

Doğaya ve çevreye verdiği katkı küresel ısınma bildirisi doğrultusunda uluslararası düzeyde bir uyarı niteliği taşımaktadır. Sokak hayvanları kapsamında da onların bakımını üstlenerek yardımseverliğini her alanda göstermektedir.